Van der Valk steunt het Ouderenfonds

Ga naar de website van Van der Valk

Van der Valk, de bekende hotelketen, steunt het Nationaal Ouderenfonds al jarenlang met kerst. Door hun steun kunnen wij jaarlijks kerstdiners voor ruim 5.000 ouderen organiseren door heel het land. De ouderen ontmoeten op deze manier anderen uit hun omgeving. Zo proberen Van der Valk en het Nationaal Ouderenfonds de gasten niet alleen een geweldige avond te geven, maar ook contacten te laten leggen of zelfs vriendschappen te sluiten. Wie weet ontmoet je iemand die je herkent, maar nog niet kent.

 

Een kerstdiner voor ouderen bij Van der Valk heeft een heel bijzondere sfeer. Een warm ontvangst, aandacht van anderen en een uitgebreid diner zijn dus een groot feest. Zeker omdat een groot deel van de mensen in de weken, of soms zelfs maanden, voorafgaand aan het diner bijna niemand gesproken heeft.

 

''De ouderen van nu hebben de basis gelegd voor de huidige samenleving,  maar natuurlijk ook voor onze Van der Valk hotels. Zij hebben ons als het ware van de grond getild. Daarom willen wij graag onze waardering en steun uitdragen voor deze ook voor ons speciale doelgroep.''

Klaas van der Valk

Hoelang steunt de partner al?

Bij verschillende Van der Valk hotels zijn al 18 keer kerstdiners voor eenzame ouderen georganiseerd. Deze steun is onmisbaar voor dit jaarlijks terugkerende evenement.

Waarom steunt de partner?

Achttien jaar geleden zijn we gestart met een kerstdiner voor eenzame ouderen. We vinden het belangrijk om lokaal betrokken te zijn en een bijdrage te leveren aan de maatschappij.

Wat is een mooi moment van de bijdrage aan het Ouderenfonds?

Mensen gaan voldaan naar huis én met een kaartje met een telefoonnummer op zak, zodat ze achteraf ook nog iemand kunnen bellen voor een praatje. En dat is waar we het voor doen!